Programy

Keep Fit

Pro koho je určen:

Pro všechny co mají rádi zdravý životní styl, chutné jídlo, chtějí se cítit prostě skvěle a nebo jen nemají čas ani chuť se trápit s vařením, neustálým vymýšlením co k jídlu…a o nákupech a frontách ani nemluvíme. Každý den nutričně vyvážené jídlo, po kterém si váhu bez problémů udržíte a pokud přidáte i nějaký ten pohyb, kila poletí dolů

Co program obsahuje:

snídaně + svačina + oběd + svačina + večeře

Pro ty, kteří mají chuť si menu vylepšit prémiovým kouskem masa jako jsou například :  losos, tuňák, candát, či jiná rybička z vyšší cenové kategorie, dále pak hovězí svíčková, zvěřina, jehněčí, telecí a podobné krásné kousky )  + čerstvým zeleninovým salátem, máme zde možnost přejít na program Keep Fit +za skvělých 90,- Kč / den (jedno upravené hlavní jídlo denně →  tzn. oběd nebo večeře dle vaší volby).

Redukce

Pro koho je určen:

Pokud se necítíte být zcela ve formě, nějaké to kilo přebývá a máte s váhou dlouhodobý problém, program REDUKCE je ideální volba.Omezený počet sacharidů, upravené přílohy tak, aby splňovaly redukční režim, čerstvá zelenina a spolu s pravidelným pohybem máte jistotu, že se váha dostane na čísla, která byla předtím pouhým snem a termín jojo efekt se stane neznámým pojmem

Co program obsahuje:

snídaně + svačina + oběd + svačina + večeře

Pro ty, kteří mají chuť si menu vylepšit prémiovým kouskem masa jako jsou například :  losos, tuňák, candát, či jiná rybička z vyšší cenové kategorie, dále pak hovězí svíčková, zvěřina, jehněčí, telecí a podobné krásné kousky )  + čerstvým zeleninovým salátem, máme zde možnost přejít na program REDUKCE +  za skvělých 90,- Kč / den (jedno upravené hlavní jídlo denně →  tzn. oběd nebo večeře dle vaší volby).

 

KETO DIETA

Pro koho je určen:

Je šitá na míru především pro ty, kteří potřebují shodit opravdu větší množství kilogramů. Minimum sacharidů za celý den (max. 50g) představuje rychlý a velmi účinný způsob hubnutí. Největší výhodou je redukce tělesné hmotnosti převážně na úkor tukové tkáně při zachování svalové hmoty a to bez pocitu hladu.

Nejdrsnější varianta ze všech, ale funguje!

Nabízíme možnost objednávky na celých 5 dní nebo tzv. sacharidovou vlnu → 3 dny KETO + 2 DNY se sacharidy (pouze bílá masa, sacharidové přílohy, ovoce atd.)

Co program obsahuje:

snídaně + svačina + oběd + svačina + večeře

Fitness

Pro koho je určen:

Pot a dřina jako každodenní chléb, velký výdej energie, na kurtu, hřišti nebo ve fitku jste více než doma? Program FITNESS s vysokým obsahem bílkovin v každém jídle, větší gramáží masa u hlavních jídel a k tomu extra proteinový produkt jsou pro Vás jako dělané. Tělo a svaly dostanou přesně to co potřebují a cíl bude zase o něco blíž.

Co program obsahuje:

snídaně + svačina + oběd (200g masa) + svačina + večeře (200g masa) / + PROTEINOVOU SLOŽKU → například jogurt či tvaroh s proteinem, proteinový nápoj atd.)

Pro ty, kteří mají chuť si menu vylepšit prémiovým kouskem masa jako jsou například :  losos, tuňák, candát, či jiná rybička z vyšší cenové kategorie, dále pak hovězí svíčková, zvěřina, jehněčí, telecí a podobné krásné kousky )  + čerstvým zeleninovým salátem, máme zde možnost přejít na program FITNESS +  za skvělých 90,- Kč / den (jedno upravené hlavní jídlo denně →  tzn. oběd nebo večeře dle vaší volby).

Bezlepek

Pro koho je určen:

Jídelníček je přizpůsoben všem trpícím celiakií nebo alergií na lepek. Nesetkáte se z potravinami z pšenice, žita, ječmene, ovsu a samozřejmě z glutenu.Teď už je konec s neustálým hledáním bezlepkových potravin a správných receptů. Každý den od F&T obdržíte pečlivě vybrané bezlepkové celodenní menu.

Co program obsahuje:

snídaně + svačina + oběd + svačina + večeře

Pro ty, kteří mají chuť si menu vylepšit prémiovým kouskem masa jako jsou například :  losos, tuňák, candát, či jiná rybička z vyšší cenové kategorie, dále pak hovězí svíčková, zvěřina, jehněčí, telecí a podobné krásné kousky )  + čerstvým zeleninovým salátem, máme zde možnost přejít na program BEZLEPEK +  za skvělých 90,- Kč / den (jedno upravené hlavní jídlo denně →  tzn. oběd nebo večeře dle vaší volby).